Wszędzie tam, gdzie pojawiają się problemy z przyklejaniem się materiału do krążników, i jednocześnie konieczne jest wydajne prowadzenie taśmy przenośnika oraz skuteczne usuwanie z jej powierzchni niepotrzebnego materiału, przydadzą się krążniki tarczowe KRAK-OLD. Dlaczego?

Krążnik tarczowy to element stosowany najczęściej jako dolny podzespół podtrzymujący przenośniki taśmowe. Krążniki tarczowe pozwalają na skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Krążnik tarczowy to złoty środek i doskonałe rozwiązanie przede wszystkim dla sektora górniczego, budowlanego i szeroko rozumianej branży przemysłowej.

Krążniki tarczowe - profesjonalizm w każdym calu

Zastosowanie najwyższej jakości materiałów oraz najnowszych technologii produkcyjnych sprawia, że nasze krążniki tarczowe to rynkowa czołówka pod względem wytrzymałości i wydajności pracy. Bardzo dobre parametry techniczne oraz wysoki poziom szczelności umożliwiają krążnikom KRAK-OLD bezproblemowe działanie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy, tak charakterystycznych np. dla hut, zakładów chemicznych czy przedsiębiorstw wydobywczych. Nasze produkty są wyposażone w tracze o właściwościach trudnopalnych oraz antyelektrostatycznych.

Wszechstronne zastosowanie krążników KRAK-OLD

Oferowane krążniki tarczowe oraz krążniki kierunkowe to najlepsza opcja dla przenośników taśmowych wykorzystywanych m.in. w kopalniach, żwirowniach, kamieniołomach, w sektorze energetycznym, a także przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Produkty KRAK-OLD trafiają do wielu przedsiębiorstw zarówno w kraju, jak i za granicą, gdzie konieczne jest przekazywanie na taśmach ciężkich produktów lub materiałów. Dzięki swojej wysokiej odporności na nawet najbardziej wzmożoną eksploatację, krążniki tarczowe w naszym wykonaniu to obecnie najpopularniejsze i najchętniej wybierane produkty tego typu na rynku.

Mocną stroną krążników tarczowych są niewątpliwie ich ponadprzeciętne właściwości uszczelniające, dzięki czemu są one w najwyższym stopniu odporne na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia pojawiające się w środowisku pracy. Krążniki tarczowe wyposażone w wielostopniowe uszczelnienie mogą wydajnie działać zarówno w warunkach wilgotnych, jak i zapylonych, zachowując przy tym wszystkie swoje właściwości.

Krążniki tarczowe KRAK-OLD to prawdopodobnie najlepsze tego typu elementy dostępne obecnie na rynku!

Wybierz krążnik: